Historie společnosti

Historie společnosti BAND SERVIS se začala psát v 90. letech minulého století. Hluboké politické a sociální změny v tehdejším Československu nastartovaly restrukturalizaci klíčových odvětví průmyslu a služeb a umožnily tak vznik mnoha nových firem. Byla to pionýrská léta, kdy se s velkým nadšením a mnohdy doslova od nuly hledaly a nalézaly mezery na tehdejším trhu výrobků i služeb.

Společnost BAND SERVIS se ihned po svém založení v roce 1991 zaměřila na provádění oprav elektrického ručního nářadí. Díky profesionálnímu přístupu, zručnosti a entuziasmu všech zaměstnanců firmy se záhy po svém vzniku stala významným servisním partnerem největšího domácího výrobce elektrického ručního nářadí, firmy Narex Česká Lípa. Zkušenosti získané touto spoluprácí byly v nejvyšší míře zhodnoceny v roce 1992, kdy byla společnost BAND SERVIS po náročném výběrovém řízení vybrána za servisního partnera největšího výrobce elektrického nářadí na světě – firmy Black&Decker, pro Československo. Počet značek nářadí pro které zajišťuje firma autorizovaný firemní servis se rozrůstá a ke stávajícím přibývají další značky Black&Decker, Elu, Dewalt a Stanley. Tento rok se tak zařadil k významným mezníkům v dějinách společnosti. Následoval její postupný růst a s ním spojené rozšiřování činnosti do dalších regionů v duchu základní myšlenky a motta společnosti : neustále se rozšiřující nabídkou služeb a jejich zdokonalováním uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Postupně tak k nově postavené centrále ve Zlíně přibývaly pobočky v Praze, Brně, Ostravě a v Hradci Králové. Na Slovensku pak v Trnavě, Žilině a v Košicích. Dalším krokem k rozšíření služeb společnosti bylo zavedení promyšleného systému Sběrných středisek oprav u všech významných prodejců elektrického ručního nářadí v celé České republice, jejichž prostřednictvím může zákazník předat své nefunkční nářadí do opravy. Ve spolupráci se sběrnou službou PPL je pak toto nářadí 2x denně dopravováno do centrálních dílen servisu a po opravě rozvezeno přímo zákazníkovi nebo zpět na Sběrné středisko.

Úsilí o neustálé zdokonalování poskytovaných služeb bylo v roce 2004, 2008 a 2010 oceněno udělením prestižního vyznamenání Nejlepší servisní partner koncernu Stanley Black&Decker ve střední Evropě.

Vstup České republiky do EU zastihl společnost BAND SERVIS připravenou k expanzi na nově se otevírající trhy a tak mohla být v roce 2005 otevřena zatím poslední a nejmodernější pobočka společnosti v hlavním městě Rakouska, ve Vídni. Zde prozatím náš výlet do historie společnosti BAND SERVIS končí. Nekončí však naše úsilí, s kterým budeme neustále hledat nové možnosti jak co nejvíce vyjít vstříc Vám, našim zákazníkům.

 

 

Facebook BAND SERVIS CZ
ČeskyEnglishDeutschSlovensky

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout