Profil společnosti

Partnerství s největším světovým i domácím výrobcem elektrického nářadí v oblasti servisu nás zavazuje k dodržování nejpřísnějších firemních standardů. Příjem nářadí do opravy i jeho následný výdej na firemních pobočkách je prováděn odborným pracovníkem, který poskytne zákazníkovi všechny dostupné informace o požadované opravě, stanoví předběžně její cenu a v neposlední řadě může doporučit způsob jak případným poruchám předcházet. Samozřejmostí je možnost seznámení se s nejčerstvějšími novinkami firmou zastupovaných výrobců nářadí a zakoupení jak drobných náhradních dílů, tak i nových výrobků.

V průběhu opravy a po jejím dokončení jsou všechny přístroje podrobovány přísné a náročné 4-stupňové kontrole:


1. Logistik - vstupní vizuální kontrola náhradních dílů při příjmu na sklad.
2. Mechanik - průběžná kontrola všech funkčních vlastností a základních el. parametrů přístroje.
3. Tester - výstupní kontrola elektrických a bezpečnostních parametrů přístroje dle ČSN 331600, zavedení výsledků kontroly do PC.
4. Zákazník - vizuální kontrola přístroje, možnost odzkoušení přístroje v TEST CENTRU.

Dokonalé technické zázemí, nejnovější diagnostické přístroje a pravidelně školený personál jsou zárukou profesionálně odvedené práce. Veškeré opravy jsou prováděny podle norem předepsaných výrobcem a za použití originálních náhradních dílů. Za provedenou opravu ručí servis po dobu šesti měsíců. Na požádání lze provést opravu do 48 hodin, v centrální opravně ve Zlíně do 24 hodin.

Ve spolupráci se sběrnou službou PPL a DPD jsou vadné přístroje 2x denně dopravovány do centrálních dílen servisu a po opravě stejným způsobem dopraveny přímo zákazníkovi nebo zpět na Sběrné středisko oprav.

Při neekonomické opravě, kdy cena opravy přesáhne 50% nákupní ceny opravovaného přístroje, je zákazníkovi nabídnuto zakoupení nového přístroje se slevou 10%. Přístroje k opravě lze samozřejmě zaslat i poštou, a to do centrální opravny ve Zlíně. Zde je také možno objednávat drobné náhradní díly které jsou odsud zasílány na dobírku.

Na hobby elektrické nářadí Black&Decker poskytuje výrobce záruku 24 měsíců od data prodeje zákazníkovi.

Na profesionální elektrické nářadí značky DEWALT je poskytována záruka 24 měsíců od data prodeje, při prodeji zboží fyzické osobě - spotřebiteli, pro jeho soukromou přímou spotřebu nebo 12 měsíců od data prodeje, při prodeji zboží právnické osobě - podnikateli, který ho používá v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Záruka na elektrické nářadí DEWALT pro Evropu týkající se vašeho výrobku může být od data jeho zakoupení prodloužena z 1 roku na 3 roky v souladu s následujícími podmínkami.  http://www.dewalt.cz/3/warrantystatement/.

K doložení nároku na záruku slouží doklad o koupi a certifikát o prodloužení záruční doby na 36 měsíců.

Záruka nemůže být uznána v následujících případech:

  • příčinou škody je chybné zacházení nebo použití (viz i zvláštní pokyny pro obsluhu)
  • poškození vnějšími vlivy
  • následné škody způsobené chybnou montáží řezných a vrtacích nástrojů nebo použitím nástrojů výrobcem nechválených
  • přetížení přístroje/motoru
  • použití přístroje s odmontovaným ochranným zařízením
  • jakékoliv technické změny nebo opravy přístroje neautorizovanou odbornou dílnou

   

 

Facebook BAND SERVIS CZ
ČeskyEnglishDeutschSlovensky

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout